O nás

Areál relaxačního centra a wellness klubu je denně otevřen od 15.00 do 22.00 a ve dnech pracovního klidu od 9.00 do 22.00. Každý kdo přijde vstupem z Kosmovy ulice, může jen navštívit příjemné prostředí klubbaru, kde je galerie se zaměřením na sportovní historií volejbalu a ledního hokeje na Sokolovně ve Starém Městě. Nejenom veřejnost, ale i firmy nebo organizace mohou využívat zařízení celého areálu jako uzavřená společnost na firemní sportovní hry, prezentace, obchodní jednání, atd. Vždy jste vítáni a obslouženi profesionálními pracovníky.

Relaxační centrum MADIS

- Krytá venkovní pergola
- Beach volejbalové kurty
- Petanque
- Dětská prolézačka s pískovištěm
- Letní venkovní zahrádka klubbaru
- Prostory pro venkovní zábavu


Stálé akce

- Ovarová serenáda - duben, říjen
- Den Bernarda - 20.srpna
- Slovácké beachové léto - červen
- Startovní dny ředitelů - Skanska, Ray Servis


Wellnes

- Finská sauna s ochlazovácím bazénem
- Hydromasážní vana
- Odpočívárna


Bar

točené pivo Bernard
nealko a alko nápoje
rezervace na společenské akce

Relaxační centrum vzniklo v roce 2010 na části pozemku venkovního areálu Sokolovny. Naše firma MADIS s.r.o. přistoupila k tomuto řešení, když dozrála myšlenka přestavby objektu staré ocelokůlny na zázemí pro sportovce využívající přilehlé kurty beach volejbalu a tenisu. Mělo vniknout prostředí, nejenom pro využití aktivních sportovců, ale i volnočasových aktivit veřejnosti Starého Města, o které se někdo stará a má daný řád.

Již vybudovaná zařízení, tenisové kurty a beach volejbalové kurty se zastřešenou pergolou, které provedli svépomocí volejbalisté Starého Města za finančního přispění svých mecenášů, jsme tak převzali pronájmem a dále provedly stavební úpravy. Ukončením přestavby ocelokůlny v roce 2011 byl dán do provozu objekt, ve kterém se nachází wellness klub se sociálním zázemí a klubbar pro návštěvníky relaxačního centra. Wellness klub je privátním zařízením. Je určeno především pro regeneraci zaměstnanců firmy MADIS a hráčů extraligového mužstva volejbalového sportovního klubu Staré Město, ale taktéž pro klubové členy wellness.

Vybudováním hřiště na venkovních prostorách pro petanque a místa na ohniště byly tak vytvořeny podmínky pro všechny co mají rádi aktivní pohyb ve společnosti. Tímto se znovu zrodilo centrum sportu a odpočinku uprostřed města v prostředí pod vzrostlými lípami, které již léta tvoří historickou část Sokolovny, dnes Sportovně kulturního centra Města Starého Města.

Areál relaxačního centra a wellness klubu je denně otevřen od 15.00 do 22.00 a ve dnech pracovního klidu od 9.00. Každý kdo přijde vstupem z Kosmovy ulice, může jen navštívit příjemné prostředí klubbaru, kde je galerie se zaměřením na sportovní historií volejbalu a ledního hokeje na Sokolovně ve Starém Městě. Nejenom veřejnost, ale i firmy nebo organizace mohou využívat zařízení celého areálu jako uzavřená společnost na firemní sportovní hry, prezentace, obchodní jednání, atd. Vždy jste vítáni a obslouženi profesionálními pracovníky.

Relaxační centrum MADIS - Uherské Hradiště
Kosmova č.2169
686 03 Staré Město - Uherské Hradiště

Provozní - tel.: +420 734 442 472
- email: klub@madis.cz

 

Provozovatel Relaxačního centra MADIS :

MADIS s.r.o., Huštěnovská 704, 686 03 Staré Město
Statutární zástupce : Vladislav Paroulek, jednatel společnosti